Změna spolkového účtu.

Na začátek bych Vám všem, rodičům, pedagogům i podporovatelům jménem našeho výboru chtěl poděkovat za Vaši úžasnou spoluúčast v minulém roce na projektu Montessori ve Spálově a popřát úspěšný nový rok, do kterého jsme před pár dny společně vkročili. S blížícím se koncem prvního školního pololetí se nám blíží také naše výroční schůze, kterou bychom chtěli uspořádat začátkem února. Přesný termín oznámíme do konce tohoto týdne.

Koncem minulého roku došlo k silné iniciativě rodičů z Montessori mateřské školky, kteří využili naší nabídky pomoci s organizací jejich podpory Montessori školky. Za stejných podmínek jako v ZŠ si zajistili Montessori asistentku pro jejich oddělení. Tímto k nám přibylo dalších cca 24 rodin, které mají zájem se podílet na podpoře Montessori ve Spálově.

Při této příležitosti jsem pro jejich i naše potřeby založil dva nové (oddělené) transparentní účty ve Fio bance. Jelikož náš účet v KB bude již brzy zpoplatněn a jednání s touto bankou jsou pro mne utrpením, bude tento účet ve chvíli kdy jej přestaneme užívat zrušen. Pro budoucí náhledy do něj budou zveřejněny na našich stránkách všechny měsíční přehledy tohoto účtu.

Tímto vás prosím, platby pro zajištění Montessori asistentky a podporu ZŠ na příští pololetí již hraďte na nový účet:
 2101356013 / 2010
odkaz na tento transparentní účet je zveřejněn na těchto stránkách v sekci SPOLEK-FINANCE , nebo jej naleznete zde: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2101356013

 

Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem za Vaši iniciativu v minulém roce a popřát Vám spokojený rok 2018.

Pavel Novák
předseda Montessori Spálov, Spolku

Leden 9, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *